Idealna na ogrzewanie podłogowe

Podłoga bezpośrednio od producenta

Kompleksowa
usługa montażu

Montaż na terenie całej Polski

Możliwość zakupu
z 8% VAT-em

Termin realizacji
już od 2 tygodni

Najgrubsza
warstwa dębowa

Jodełka klasyczna
i francuska

Precyzyjna oferta
w niecałe 3 minuty

Gwarancja oferty na 30 dni

Darmowa wysyłka
próbek

5 lat
gwarancji

Flooren - producent desek warstwowych z Hajnówki

Od dwóch pokoleń, czyli blisko dwudziestu lat specjalizujemy się w produkcji podłóg drewnianych. Nasz zakład mieści się w Hajnówce, która jest nazywana bramą do Puszczy Białowieskiej. Naturalne podłogi wykonane z drewna nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru i piękna. Dbamy o to, aby każdy z naszych Klientów mógł na co dzień zachwycać się pięknem produkowanych przez nas wielowarstwowych desek podłogowych. Chcemy, aby każdy Klient poczuł się wyjątkowo. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, co sprawia że jesteśmy elastyczni na dobór odpowiednich parametrów podłogi.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski

Mimo, iż nasze podłogi produkujemy w Hajnówce, dostarczamy je i montujemy na terenie całej Polski. Bez obaw, dostarczymy je także do Ciebie!

Wyceń swoją podłogę
Mapa Polski

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak otrzymać wycenę? Co ma wpływ na ostateczną kwotę?

To proste. Wystarczy skorzystać z naszego konfiguratora podłóg (kliknij Dopasuj i wyceń swoją podłogę). Po ustaleniu kilku parametrów otrzymają Państwo przejrzystą, precyzyjną ofertę, którą można zapisać na swojej poczcie e-mail. Zachęcamy do zapisania oferty, ponieważ mają wtedy Państwo gwarancję ważności wyceny na 30 dni. W konfiguratorze podłóg można zmieniać parametry desek warstwowych dowolną ilość razy. Dzięki temu mogą Państwo zobaczyć jak poszczególne parametry wpływają na ostateczny koszt zamówienia.

Próbki. Jak zamówić próbki?

Aby zamówić próbki zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego konfiguratora podłóg (kliknij Dopasuj i wyceń swoją podłogę). W ostatnim kroku będzie możliwość zamówienia bezpłatnych i bezzwrotnych desek kurierem DPD lub do Paczkomat InPost. Zobaczenie i dotknięcie naszej deski warstwowej jest dla nas najważniejsze, ponieważ wtedy mogą Państwo zobaczyć jak na żywo wygląda podłoga drewniana FLOOREN.

Co mogę zrobić z próbką? Czy tylko kolor ma znaczenie?

Gdy są już Państwo w posiadaniu próbek naszych podłóg mogą Państwo przystąpić do wyboru najbardziej odpowiadającej barwy podłogi. Jednak nie tylko kolor mogą Państwo ocenić. Na podstawie otrzymanych próbek można ocenić jakość wykonania podłogi, wykończenia a nawet wybrać się z naszą podłogą do innego salonu podłóg i porównać naszą deskę warstwową z innym producentem. Próbki są darmowe i bezzwrotne dlatego zachęcamy do przeprowadzenia testów na zarysowania, zalania płynem czy inne uszkodzenia, tak aby zakup podłogi był jak najbardziej bezpieczny i świadomy.

Zamówienie. Jak zamówić podłogę

Jeżeli już mamy wybrany konkretny rodzaj podłogi możemy przejść do realizacji zamówienia. W tym celu drogą telefoniczną lub e-mailową ustalamy niezbędne szczegóły tj. termin realizacji, miejsce przeprowadzenia usługi – w przypadku wyboru oferty razem z montażem. Datą od której liczymy czas realizacji to dzień wpłaty zaliczki, która wynosi ok. 30% wartości zamówienia. Po zaksięgowaniu przystępujemy do produkcji Państwa podłogi.

Czas realizacji. Jak wygląda realizacja zamówienia?

Czas realizacji ustalamy indywidualnie i staramy się dostosować do Państwa oczekiwań. Najkrótszy czas realizacji to 2 tygodnie, a standardowy 4-8 tygodni. Nasza podłoga drewniana jest wykonywana na indywidualne zamówienie i jest to niezbędny okres na produkcję Państwa podłogi. W przypadku zakupu podłogi razem z montażem po wpłacie zaliczki umawiamy się z Parkieciarzem w miejscu przeprowadzenia usługi na oględziny. Podczas wizyty Parkieciarz oceni stan posadzki, zmierzy dokładnie powierzchnię w celu zamówienia odpowiedniej ilości podłogi oraz ustali z Państwem zakres niezbędnych dodatkowych prac.

Podatek 8% czy 23%. Z jaką stawką VAT mogę zamówić podłogę?

Przy zakupie samej podłogi stawka VAT wynosi 23%. Przy wyborze zakupu deski razem z montażem stawka na deskę oraz usługę układania podłogi wynosi 8%. Dokładną wycenę można uzyskać poprzez użycie konfiguratora dostępnego na naszej stronie (kliknij Dopasuj i wyceń swoją podłogę).

Transport. W jaki sposób dostarczacie Wasze podłogi? Czy jest możliwość wysyłki kurierem?

Nasze podłogi dostarczamy na terenie całego kraju, a nawet Europy. Przy wysyłce podłogi kurierem cena netto wynosi – 290 zł/paletę. Na palecie może znajdować się maksymalnie 100 m². Przy wysyłce większej ilości zwiększa się ilość palet. Zapraszamy również po własny odbiór swojej podłogi.

Grubość. Jakie są dostępne grubości podłogi? Ile wynosi grubość warstwy wierzchniej?

Nasze podłogi drewniane produkujemy w dwóch standardowych grubościach 14 i 16 mm. Przy grubości 14 mm warstwa wierzchnia wynosi 4 mm, a przy 16 mm to aż 6 mm. Zawsze jako warstwa stabilizująca jest wykorzystana sklejka brzozowa o grubości 10 mm.

Szerokość. Jakie są dostępne szerokości?

W naszej ofercie posiadamy zarówno deski węższe oraz szersze. Możemy wykonać podłogi o następujących szerokościach: 120 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm, 220 mm.

Długość. W jakich długościach są Wasze podłogi?

Standardowy mix długości to 600-2200 mm, gdzie udział procentowy wynosi 600-1000 mm – 20%, 1100-2200 mm – 80%. Jest to zakres w przybliżeniu i często deski długie stanowią większy udział niż krótsze. Niektóre podłogi robimy jedynie w przedziale 600-1200 mm.

Klasy jakości. Jakie są dostępne klasy jakości?

Wyróżniamy dwie klasy jakości. Klasa Prime to podłoga w klasie pierwszej, która praktycznie nie posiada sęków. Druga klasa to klasa Rustic w której mogą występować sęki lub inne ubytki, które są uzupełnione szpachlą i przebarwienia.

Rodzaj wykończenia. Jaka jest możliwość wykończenia podłóg?

Standardowo podłogi zabezpieczamy olejowoskiem lub lakierem. W wersji olejowoskowanej podłogi są szczotkowane, natomiast lakierowane gładkie. Istnieje również możliwość zamówienia podłogi surowej do samodzielnego wykończenia.

Zobacz więcej artykułów