Podłogi dębowe

DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Od blisko dwudziestu lat podłogowe deski warstwowe marki Flooren to synonim jakości i elegancji. Wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego, cechują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia oraz pięknym i naturalnym wyglądem. Wykończone lakierem lub olejowoskiem nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Sprawdź ofertę naszych podłóg dębowych.

Grubość
podłogi

01

Grubość
podłogi

Nasze podłogi dostępne są w dwóch grubościach: 14mm i 16mm. Różnica jest w warstwie wierzchniej - w cieńszej podłodze warstwa ta będzie miała grubość 4mm, w grubszej - 6mm.

Szerokość
deski

02

Szerokość
deski

Szerokość pojedynczej deski w naszych podłogach można dopasować do własnych upodobań. Dla naszych klientów mamy szeroki zakres, wynoszący od 100 do nawet 220 mm.

Klasa
jakości

03

Klasa
jakości

Klasa jakości pozwala określić z jakich desek będzie wykonana podłoga. W naszej ofercie znajdują się deski w klasie Prime - starannie wyselekcjonowane deski najwyższej jakości oraz deski w klasie Rustic, w których mogą występować sęki i drobne spękania lub ubytki, które są uzupełnione szpachlą.

Rodzaj
wykończenia

04

Rodzaj
wykończenia

Nasze podłogi wykańczamy na dwa sposoby - olejowoskiem lub lakierem. Olejowosk pozostawia bardziej matowy efekt, natomiast lakier nadaje podłodze subtelny połysk.

Najczęściej wybierane

PODŁOGI DREWNIANE UWIELBIANE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW

Realizacje

Nasze podłogi w Waszych domach

Zobacz więcej artykułów