Jak wygląda realizacja zamówienia?

Czas czytania: 3 min
Data publikacji: 19 listopada, 2020

Konsultacja

Najważniejszym aspektem jest wybór najlepszego rozwiązania. Dlatego przed zakupem staramy się z Państwem spotkać osobiście lub porozmawiać telefonicznie. Podczas spotkania zaprezentujemy próbki naszych podłóg i szczegółowo opiszemy dlaczego warto zdecydować się na deski warstwowe. Podłoga drewniana jest to inwestycja na lata dlatego wybór solidnych materiałów przy wykończeniu zaowocuje w przyszłości. Wachlarz możliwości przy wyborze podłogi jest naprawdę duży. Dlatego podczas rozmowy staramy się dobrać odpowiedni rozmiar i format desek, wykończenie, wybarwienie oraz klasę jakości.

Wstępna wycena

Na podstawie ustaleń podczas konsultacji jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną ofertę. Szczegółowa wycena jest wysyłana na emaila.

Wysyłka próbki

Jeżeli konsultacja odbyła się poprzez rozmowę telefoniczną zawsze przed jakąkolwiek decyzją wysyłamy do Państwa bezpłatne próbki naszych podłóg. Dzięki temu mają Państwo możliwość zobaczenia jak na żywo wygląda budowa deski, struktura powierzchni, preferowana klasa jakości, wybrany kolor i wykończenie podłogi.

Zamówienie

Jeżeli zdecydują się Państwo na nasze podłogi możemy przystąpić do realizacji. Nasze podłogi wytwarzamy pod indywidualne zamówienie dlatego przed rozpoczęciem produkcji podłogi konieczne jest wpłacenie zaliczki w wysokości 40%. Czas realizacji jest ustalony indywidualnie i wynosi maksymalnie do 6 tygodni od momentu wpłacenia zaliczki.

Wysyłka

Współpracujemy z firmami kurierskim, którzy są odpowiedzialni za dostarczenie naszych desek warstwowych. Termin wysyłki jest ustalony indywidualnie tak aby podłoga została dostarczona w odpowiednim dla Państwa terminie.

Zobacz więcej artykułów